Отзывы о компании Интернет-магазин Mo MostАлена Ч.31.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaРучка подошла, работаетКомментарий продавца01.08.2025Доброго дня, Олена! Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.Туровець Ю.30.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaРукавиці гарної якості, не рвуться. Виглядають стильно на руках (чорного кольору нітрилові). На матеріал нітрил, наскільки знаю, алергії не буває.Комментарий продавца01.08.2025Доброго дня, Юрій! Дякуємо, що ділитесь враженнями! Ми раді, що ви залишилися задоволені. Вдалих і приємних Вам покупок. Дякуємо, що обираєте нас.Микола М.30.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.07.2025Доброго дня, Микола. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.Євгенія М.26.07.2025 ХорошоСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца26.07.2025Доброго дня, Євгенія. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.Тетяна З.24.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaТовар гарної якості, відправили швидко, продавця рекомендуюКомментарий продавца24.07.2025Доброго дня, Тетяна. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.Марина Ш.24.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца24.07.2025Доброго дня, Марина. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.Анастасія Г.23.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.07.2025Доброго дня, Анастасія. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.Євгеній Л.20.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца22.07.2025Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.Людмила Ц.18.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaНарешті шапочки які не давлять на голові:)Комментарий продавца18.07.2025Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.Юлия Р.17.07.2025 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaДякую ❤️ заказ дуже швидко відпрацювали та все внормі у замовленні.Комментарий продавца18.07.2025Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.
Ручка подошла, работает
Доброго дня, Олена! Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.
Рукавиці гарної якості, не рвуться. Виглядають стильно на руках (чорного кольору нітрилові). На матеріал нітрил, наскільки знаю, алергії не буває.
Доброго дня, Юрій! Дякуємо, що ділитесь враженнями! Ми раді, що ви залишилися задоволені. Вдалих і приємних Вам покупок. Дякуємо, що обираєте нас.
Доброго дня, Микола. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.
Доброго дня, Євгенія. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.
Товар гарної якості, відправили швидко, продавця рекомендую
Доброго дня, Тетяна. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.
Доброго дня, Марина. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.
Доброго дня, Анастасія. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.
Доброго дня! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.
Нарешті шапочки які не давлять на голові:)
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.
Дякую ❤️ заказ дуже швидко відпрацювали та все внормі у замовленні.
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Приємного користування.