Отзывы о компании Интернет-магазин Mo MostОЛЕКСАНДР М.01.07.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца01.07.2024Доброго дня, Олександр! Дякуємо за відгук, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.Петр К.30.06.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца30.06.2024Доброго дня, Петро! Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування.Анастасия М.28.06.2024 Очень плохоСделка на маркетплейсе Prom.uaНе отправляют в почтоматКомментарий продавца29.06.2024Доброго дня, Анастасія. Відправлення в поштомат можливе по повній оплаті замовлення. Якщо наложка, то на відділення нової пошти.Ганна Р.27.06.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца27.06.2024Доброго дня, Ганна! Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування.Анастасія Т.25.06.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца25.06.2024Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук. Дуже раді, що Ви залишилися задоволені товаром. Приємного користування.Віолетта Л.24.06.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца25.06.2024Доброго дня, Віолетта! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.Наталья Б.24.06.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца25.06.2024Доброго дня, Наталія! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.Тетяна в.24.06.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца25.06.2024Доброго дня, Тетяна! Дякуємо Вам за відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені. Приємного користування!Иван А.24.06.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца25.06.2024Доброго дня,Іван! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.Юлія Б.23.06.2024 ОтличноСделка на маркетплейсе Prom.uaКомментарий продавца23.06.2024Доброго дня, Юлія! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.
Доброго дня, Олександр! Дякуємо за відгук, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.
Доброго дня, Петро! Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування.
Не отправляют в почтомат
Доброго дня, Анастасія. Відправлення в поштомат можливе по повній оплаті замовлення. Якщо наложка, то на відділення нової пошти.
Доброго дня, Ганна! Дякуємо за позитивний відгук. Приємного користування.
Доброго дня! Дякуємо за позитивний відгук. Дуже раді, що Ви залишилися задоволені товаром. Приємного користування.
Доброго дня, Віолетта! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.
Доброго дня, Наталія! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.
Доброго дня, Тетяна! Дякуємо Вам за відгук. Ми раді, що Ви залишилися задоволені. Приємного користування!
Доброго дня,Іван! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.
Доброго дня, Юлія! Дякуємо за зворотній зв'язок, нам важлива Ваша думка. Приємного користування.